robofob: каченя з word (Default)

Read more... )

robofob: каченя з word (Default)
Дещо з запізненням...
Ну що? Ну от йобнувся святий Макаревич. "Вьідьіхайтє уже". Доводити вже нічого й нікому не треба, вони самі це чудово роблять, аж в чергу стають. Москіт це діаґноз. Це все. Чудес не буде.
robofob: каченя з word (Default)

Стати українцем не складно, почати можна з вивчення української мови

Стати росіянином легко, досить забути рідну мову

robofob: каченя з word (Default)
Містере Овертон, зачиніть вікно, будь ласка. Дякую.
robofob: каченя з word (Default)
Пропоную флеш-моб "Торкнися депутата" (можна ногою).
robofob: каченя з word (Default)

Яков Гаврилович Кротов:
В России старательно прячут от себя фашизацию страны. 85% поддерживающих путинизм - это 85% фашистов, не потенциальных, а реальных. Что тут удивительного? В начале ХХ века фашистские тенденции были распространены во всём мире, особенно же в Европе (фашизм вообще внутризападное явление, ведь он не идентичен восточному деспотизму, он апеллирует к образованным людям). Мережковский - в отличие от Флоренского, горячо веровавший в Христа - восхищался Муссолини. Что уж там - даже Честертон этим грешил, восхищался Пилсудским, писал романы, где воплощение зла - евреи и мусульмане, а воплощение добра - квази-средневековые цеховые сплотки. Даже Бердяев в "Философии неравенства" (которую сам, протрезвев от 1918 года, признал книгой несправедливой) подошёл вплотную к оправданию фашизма - в самой мягкой форме, но всё же, достаточно уже оправдания иерархизма. Фундаментализм, реакция, консерватизм, - все эти явления в разной степени у разных людей соскальзывают в фашизм. Что уж говорить о русском евразийстве, которое не без помощи ГПУ выродилось прямо в ношение свастики!І т. д. і т. ін. Ренеґат Яков Гаврилович попиздіти ой як любить і робить це, треба визнати, майстерно. Схизматики – вони биті й навчені наводити мару добрим людям. Один Прокопович чого вартий був :)
Коротше кажучи, рекомендую.

robofob: каченя з word (Default)

Лариса Масенко:

Цікавий факт з історії об’єднання Східної і Західної Німеччини навів історик Василь Ткаченко. Одразу після об’єднання у всій Східній Німеччині вчителі історії були звільнені з роботи і направлені на перекваліфікацію. У такий радикальний спосіб система освіти колишньої підрадянської частини Німеччини була звільнена від панування комуністичної ідеології і переведена на освітні стандарти демократичної країни.Read more... )

robofob: каченя з word (Default)

Підбираєш собі "пакет" при укладанні договору з провайдером і викреслюєш звідти Інтер, Ентер, НТН та інший смердючий мотлох.

robofob: каченя з word (Default)

4 млн – Голодомор

6 млн – Голокост

140 млн – дезінфекція

robofob: каченя з word (Default)

http://www.dw.com 
До останнього часу меморіальний центр "Яд-Вашем", відмовлявся нагороджувати званням «Праведника народів світу» одного з чільних керівників нацистського військового апарату, посилаючись на «колективну відповідальність». З цієї ж причини проти нагородження Канариса виступали й дослідники Центру Симона Візенталя, котрий спеціалізується на розшуку нацистських злочинців.


Любителі кидати зіґи могли б маршувати з його портретами. Очільник військової розвідки, адмірал, "залізних хрестів" – на пузі не вмістяться. І не присікаєшься: майже праведник.
А взагалі-то, звідки це у наших ультрапасіонаріїв такий культ БИТИХ?

robofob: каченя з word (Default)

Доктор філологічних наук Олександр Пономарів відповідає на запитання читачів.

Читачка Наталя запитує, як правильно наголошувати слово Facebook.

Наголошувати потрібно на першому складі: Фéйсбук. Так кажуть англійці, і нам немає підстав застосовувати якусь иншу форму.

Запитання від редакції. Як писати по тому в словосполученнях на кшталт рік по тому? Разом чи окремо?

Це прийменник по з займенником те. Отже, пишемо окремо: рік по тому, тобто після того. Аналогічно ми кажемо по дощі, тобто після дощу. Слово потому існує, це рідше вживаний варіянт слова потім. Але в цьому контексті - рік по тому - воно не пасує.

Як правильно скорочувати слово селище, запитує Наталія Лугіна.

Мабуть, ліпше с-ще, щоб відрізнити від с. - село.

Назву сану найвищої особи в католицькому світі пишемо з великої літери - Папа Римський.

Прес-службу Професійної футбольної ліги цікавить закінчення слова кубок у родовому відмінку.

Це закінчення . Отже, проводимо жеребкування Кубка України.

Назви футбольних команд "Арсенал" і "Колос" мають у родовому відмінку такі самі закінчення, як і слова, від яких вони походять. Якщо арсенал (склад зброї) та колос у збірному значенні мають закінчення , то й назви футбольних команд будуть "Арсенал", "Колос" - "Арсеналу", "Колосу".

Микола Решетнюк запитує, як передавати футбольну посаду, що англійською звучить як playing coach. У ЗМІ він зустрічав термін "граючий тренер".

Фахівець, який веде тренерську роботу і може виходити в складі команди як футболіст, українською мовою - тренер-гравець.

Запитання від читача Романа з Цюриха.Чи був питомий український відповідник до запозиченого з німецької мови слова дах?

Слово дах давно ввійшло в українську мову, як і в білоруську, польську, чеську.

Воно обросло в нас чималим гніздом: дахар (покрівельник), дахівка (черепиця), дашок, дахувати, піддашшя й так далі. Чи був раніше якийсь український відповідник? Може, й був, наприклад покрівля, але ж ми не запитуємо, чи були раніше особові імена замість сучасних, засвоєних із християнством: Антін, Василь, Віктор, Олександр, Роман тощо.

Свої запитання надсилайте на адресу questions.ukrainian@bbc.co.uk, вказавши в темі листа "Запитання до професора Пономарева".

Якщо ви хочете запитати про значення котрогось слова, будь ласка, зазирніть спершу до словника - можливо, там уже є відповідь на ваше запитання.

Будь ласка, зверніть увагу, що професор Пономарів користується Проєктом українського правопису 1999 року, тож слова на кшталт инший, варіянт, радости - це не помилки.

Джерело

 

robofob: каченя з word (Default)
Victor Tregubov:
В 2010 году некто депутат луганского горсовета от КПУ Наталья Максимец заявила следующее:

"А вообще, завтра, пока некоторые больные на голову голодоморцы будут свичкы у викнах палыты та голодуваты на знак пошаны до померлых, мы собираемся нашей старой, дружной компанией и устраиваем пиршество - шашлык из свинины замочен мальчиковой половиной, они же занимаются напитками, девчоночья половина кудесничает на счет всяких оливье и пироженок с мороженками; будем вкусно есть, шутить и даже танцевать."

В 2014 году Наталья, естественно, поддержала Луганскую инородную республику.

Наталья у меня служила одним из образов, одной из визуализаций, который поддерживал во мне мотивацию делать все, чтобы такие интересные персонажи прокатились на социальном лифте вниз. Как можно ниже.

Вчера Наталия, говорят, все. Говорят, сама.

Удивительный это день - 16 октября. Ровно год назад Моторола того. Тоже на лифте покатался, только не на социальном.

Передайте мою щиро українську емпатію Анечке Лемерт. Они вроде дружили.

robofob: каченя з word (Default)

... геть забув, як це у москітів заведено

robofob: каченя з word (Default)
Якщо в офісі стоять Windows 98 і каспер (з оновленнями за дев'яностий рік) – то при чому тут Petya? А?
robofob: каченя з word (Default)
"Выше Радуги". Пам'ятаю веселих, гарних, добре одягнених, вгодованих підлітків на фоні казкових пейзажів, із незрозумілими проблемочками. Подейкують, на зйомках "Кубанские казаки" їжу охороняли червоноармійці з ґверами – щоб голодні хахли часом не поцупили хлібину з реквізиту. Да, хароше кіно. Йдучи на п'яту ранку до хлібзаводу по кірпічік гливкого тіста, наспівував "спіт прідарожная трава".

October 2017

S M T W T F S
12 3456 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22232425262728
293031    

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 22nd, 2017 05:20 pm
Powered by Dreamwidth Studios